Miniatura (CD)

Dostępność: duża ilość
Cena: 34,90 zł 34.90
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Duża Wytwórnia
Kod produktu: DW01

Opis

Składając zamówienie bezpośrednio u nas nie dostaniesz albumu tak po prostu. Każdy egzemplarz "Miniatury" rozbudowany jest przez nas o wizualne bonusy i imienną dedykację. Bezpiecznie i estetycznie opakowany, tworzy specjalną przesyłkę zrobioną przez Blaukę od podstaw.

Jeżeli chcesz komuś podarować nasz album jako prezent, prosimy o zaznaczenie tego w komentarzu zamówienia!


Miniatura to zbiór dziesięciu utworów w duchu vintage, indiepopu i soft rocka. Muzyka Blauki to interesujący, niekiedy humorystyczny opis złożonych ludzkich relacji we współczesnym świecie. Całość podana jest w sposób, który przywołuje wspomnienia lat siedemdziesiątych i pozwala docenić talent muzyków, którzy potrafią znaleźć równowagę pomiędzy elegancką prostotą i poszukiwaniem bardziej złożonych i dalekich od banału form.

Album będący oderwaniem od współczesnego hałasu, przepełniony melodiami i będący rozwinięciem polskiej, klasycznej myśli muzycznej, pozwala na spojrzenie z dystansem na otaczające nas życie. 

Debiutancki LP Miniatura zawiera trzy znane i dobrze przyjęte przez słuchaczy single: Figle Zuchwałe, Zawzięcie, Fantazmat oraz Polana. Wydany jest w stylowym, organicznym digipacku z charakterystycznym okienkiem, skrywającym ilustrację główną albumu. W środku znajduje się 16-stronicowa książeczka z tekstami oraz płyta CD.


Spis piosenek:

  1. Amerykański Sen
  2. Figle Zuchwałe
  3. Błękitna
  4. Polana
  5. Zawzięcie
  6. Haj
  7. Fantazmat
  8. Domek na Plaży
  9. Dobry Widok
  10. Miniatura

czas trwania: 41:25

℗ 2019 Duża Wytwórnia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl